Bībeles kursi

[dzīvā]SAITE

Kursi bez konsultanta

Bezgalīgajā Interneta okeānā [dzīvā]SAITE ir dārgumu lāde, kas piedāvā ieskatu Universa Radītāja raksturā. Drīz jūs atklāsiet, ka Dievs ir daudz pievilcīgāks, nekā spējāt iztēloties.

Mūsu pasaule ir pilna dezinformācijas un tumšu baumu par to, kāds ir Dievs. Rezultātā daudzi vai nu šausmās bēg no Dieva, vai arī pūlas kalpot Viņam kā vergi. [dzīvā]SAITE ir unikāls studiju ceļvedis, kas katrā Bībeles mācībā ļauj atklāt Dieva mīlestības izpausmi, Viņa patieso raksturu.

[dzīvā]SAITE ir populārs  Bībeles studiju kurss, kas piedāvā iepazīt Bībeles mācības sistemātiskā, tematiskā formātā. Šis ieskats Bībelē paplašinās jūsu izpratni, iespaidos jūsu sirdi un paaugstinās jūsu dzīves kvalitāti.

Kursa materiālu sagatavošanā izmantots Jaunais latviešu Bībeles tulkojums (Latvijas Bībeles biedrība, 2012. g.). Arī jums studiju gaitā būs jāizmanto šis pats tulkojums. Informācija par iespējām iegādāties Bībeli skatāma sadaļā PALĪDZĪBA.

 

 

Šī ir [dzīvās]SAITES bezmaksas tiešsaistes versija, bet drukātā formā [dzīvā]SAITE ir nopērkama izdevniecības PATMOS e-veikalā.

Atvērt kursu