Bībeles kursi

29 stundas ar Bībeli

Ar individuālo konsultantu

Kursi ar personīgo konsultantu

Programma sastāv no atsevišķām tēmām, kuras konsultants nosūtīs uz jūsu norādīto e-pasta adresi kopā ar paskaidrojumiem, kā ar šo materiālu strādāt. Nākamā tēma tiks izsūtīta pēc tam, kad konsultants no jums būs saņēmis izpildītu iepriekšējo (katrā tēmā ir nelieli uzdevumi, kas jāizpilda). Pirmās tēmas būs vienkāršākas un vispārīgākas, tālākās arī mazliet sarežģītākas un specifiskākas. Tēmu saraksts redzams ŠEIT  (atveras jaunā cilnē).

Studiju laikā būs nepieciešams izmantot Bībeli. Mūsu materiālos lietots 1965. gada tulkojuma Revidētais teksts (Latvijas Bībeles biedrības izdevums), un arī jums visērtāk būtu izmantot tieši šo Bībeles izdevumu. 1965. gada tulkojuma Revidētais teksts ir pieejams arī internetā,  to varat atrast un lietot ŠEIT.

Programma piemērota cilvēkiem ar nelielām vai vidējām priekšzināšanām Bībelē.


Uzmanību! Lai izmantotu šīs programmas materiālus, jūsu datorā jābūt instalētai teksta apstrādes programmai MS WORD!

Lūdzu, izlasiet arī šo!
Pēc pieteikuma iesniegšanas, uz jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiek nosūtīta vēstule ar apstiprinājuma saiti, uz kuras jums jāuzklikšķina (tā ir drošības procedūra). Ja jūs to neizdarāt, pieteikums līdz mums nenonāk.

Ja dažu minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas jūs nesaņemat šo apstiprinājuma saiti, lūdzu, pārliecinieties, vai tā nav nonākusi jūsu pasta mapītē „Mēstules”, „Spam” vai arī pie reklāmām; tā diemžēl gadās.

Meklējiet ziņu, kas sūtīta no adreses no-reply@bibelesstudijas.lv.

Ja vēstule ar saiti neatrodas, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vēlreiz, pārliecinoties, ka jūsu e-pasta adrese uzrakstīta precīzi un bez kļūdām.


Pieteikties kursam

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Kļūda!
Ievadi korektu e-pasta adresi!

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Obligāti aizpildāmie lauki